]]>
close
EN

Mapa interaktywna DEMO

data publikacji: 16 maja 2014

Portal udostępnia mapę wypadków (źródło danych: policyjna baza SEWiK) w wersji DEMO z danymi z 2012 roku i w pełnej wersji z danymi od 2006 roku. Wersja DEMO jest dostępna dla wszystkich użytkowników POBR, a pełna wersja dla użytkowników zarejestrowanych.

Mapa wypadków DEMO służy przede wszystkim do zapoznania się z możliwościami tej części portalu POBR. Mapa DEMO przedstawia rozmieszczenie wypadków na mapie Polski i podstawowe dane tabelaryczne o wypadkach z 2012 r. Przy odpowiednim zbliżeniu, można zobaczyć miejsce na drodze, w którym wydarzył się pojedynczy wypadek. Wskazując na mapie symbol konkretnego wypadku uzyskujemy informacje o rodzaju wypadku, pojazdach uczestniczących w wypadku i ofiarach. Dane tabelaryczne można nagrać w formacie CSV  umożliwiającym analizowanie uzyskanych danych przy pomocy innych programów np. MS Excel.

 

W wersji mapy DEMO można zapoznać się z zawartością filtru, który umożliwia przeprowadzanie analiz dla wybranego obszaru (województwa, powiatu, gminy, miasta) i określonej grupy wypadków w pełnej wersji mapy dostępnej dla zarejestrowanych użytkowników POBR. W wersji DEMO nie ma możliwości korzystania z filtra (jest nieaktywny) i przeprowadzania własnych analiz problemowych.

 

ZAPRASZAMY DO ZAREJESTROWANIA SIĘ I KORZYSTANIA Z PEŁNEJ WERSJI MAPY!!!

 

Przejdź do mapy ==>

Pokaż podobne strony